Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Kαλημέρα αγαπητά μου σαλιγκάρια και οπαδοί μου !

1. Το Damage θα γίνει 50% (αν και δεν με συμφέρει, εγώ για αυτές τις στιγμές ζω, μπας και έχουν όλοι ζημιές και δούμε βάθρο...)

2. Το GP Layout θα μπει τώρα στον Server

3. 1:42 ?? Και τι κάνεις ? Σταματάς και μαζεύεις λουλούδια από το γρασίδι ?? Δεν πάμε για Picknick αγαπητέ...κάνε κάτι επιτέλους. Εγώ πάντως γυρίζω στο 1:07:367

coole-picknick-ideen-familie-interessant

O αγώνας θα είναι 40 λεπτών (γιατί αναγκαστικά θα μπεις στα pit ή για λάστιχα ή ανάλογα την στρατηγική που έχεις διαλέξει για καύσιμα)

Όλες οι άλλες παρατηρήσεις ευπρόσδεκτες εννοείται και οτιδήποτε άλλο που μπορεί να βελτιώσει τον αγώνα.

Για μας, εμένα δηλαδή τον νουμπά που δεν ξέρω που πάνε τα 4 στο rf2 δεν κάνεις έναν εύκολο αγώνα χωρίς ζημιές και πιτ στοπ για αρχή ? Θα τα μάθω γρήγορα στο υπόσχομαι θα χω και απορίες την Τετάρτη μπόλικες.

Α και λίγο αργούτσικα παρακαλώ 23:30 για να μπορεί να παραστεί η αυτού μεγαλειότητα μου!

Αν δεν μπορείς δεν πειράζει θα μάθω με τον σκληρό τρόπο από την τελευταία θέση ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν μπορείς δεν πειράζει θα μάθω με τον σκληρό τρόπο από την τελευταία θέση

 

Δεν έχει πρόβλημα εσύ (άσε τα χαζά σου το ξέρω ότι είσαι γρήγορος)

Εξάλλου και εγώ τελευταίος ξεκινώ πάντα.

Είσαι η μοναδική μου ευκαιρία να μην τερματίσω τελευταίος !!!

Χαζός είμαι να το αλλάξω ?

 

Ηar har har

 

Μια χαρά είναι. Αν έχεις χρόνο μου λες πότε να μπούμε παρέα και τα δοκιμάζουμε όλα.

Θα σου πω τον τρόπο πως να ξεφουσκώνεις τα λάστιχα από τους άλλους στα pit χωρίς να σε καταλάβουνε !!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@liakjim βλέπω μέχρι το τέλος του μήνα να αρχίσεις και εσύ να χαρίζεις 2 γύρους προβάδισμα στα ... σαλιγκάρια!! :tongueout: :tongueout:

Ελπίζω μέχρι τα Χριστούγεννα να πέσει σε καμιά πιο λογική τιμή να το δοκιμάσουμε κι εμείς, γιατί τα κατά καιρούς demo του αφήνουν ανάμεικτα συναισθήματα.

Κώστα μακάρι. Τα "σαλιγκάρια" είναι που σε πιέζουν να γίνεις καλύτερος. Χθες πχ ήμουν ευχαριστημένος στο 2:09 μιας και έβλεπα τους πιο πολλούς στο 2:10+.

Μπήκαν όμως 2 "σαλιγκάρια" και πήγαν με το ίδιο αμάξι, 2:05:600!!! Ε , κατάφερα και έκοψα άλλα 2 δευτ.

Επίσης , δεν νομίζω να πέσει πιο χαμηλά το παιχνίδι. Νομίζω πως το ευρώ θα υποχωρεί συνεχώς και λογικά θα βγαίνει ακριβότερο στο μέλλον.

Για μας, εμένα δηλαδή τον νουμπά που δεν ξέρω που πάνε τα 4 στο rf2 δεν κάνεις έναν εύκολο αγώνα χωρίς ζημιές και πιτ στοπ για αρχή ? Θα τα μάθω γρήγορα στο υπόσχομαι θα χω και απορίες την Τετάρτη μπόλικες.

Α και λίγο αργούτσικα παρακαλώ 23:30 για να μπορεί να παραστεί η αυτού μεγαλειότητα μου!

Αν δεν μπορείς δεν πειράζει θα μάθω με τον σκληρό τρόπο από την τελευταία θέση ?

Θα προτιμούσα το damage στο 100%. Ανεβάζει την αδρεναλίνη κατακόρυφα.

Επίσης να μπαίνει password για να μην μπαίνουν οι ξένοι και μας το χαλάνε, όπως τον Γιωργο.

Διάρκεια αγώνα, νομίζω τα 45' είναι ιδανικά.

Παναγιώτη το πιτ στοπ είναι απείρως εύκολο. Καταρχάς από πρίν, στο garage κάνεις την επιλογή, πχ πόσα καυσιμα θες. Μετά στον αγώνα, πατάς το κουμπί για pit stop request (εγώ το έχω βάλει σε ένα κουμπί στον λεβιέ), σου βγάζει μήνυμα "είμαστε έτοιμοι έλα" και σταματάς στο κόκκινο βελάκι. Εκεί ούτε πατάς κουμπιά σαν το Assetto ούτε τπτ. Αφού τα έχεις ήδη επιλέξει. Σε αλλάζουν και φεύγεις.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ προτιμώ 100% αλλά ας το έχουμε πρώτα έτσι 50% και στην συνέχεια το πάμε 75% και βλέπουμε.

Η διάρκεια αγώνα είναι κάπου στα 50 λετπά (εγώ έκανα τώρα μόλις γύρους κοντά στο 1.42)

 

Το καλό είναι να κάνετε προπόνηση στον Server (γιατί έχει σημασία ο καιρός και η θερμοκρασία ασφάλτου) όπως εγώ. Δηλαδή χτυπήστε χρόνους σε πραγματικές συνθήκες.

 

Την Τετάρτη πρέπει να έχουνε πολύ κόσμο.

 

Θέλετε να μπεί στον Server pass ???

 

Είμαι λέτε πολύ γρήγορος για εσάς ???

 

:hehe: :hehe: :hehe:

 

Επίσης να μπαίνει password για να μην μπαίνουν οι ξένοι και μας το χαλάνε, όπως τον Γιωργο.

 

 

Εγώ πάλι αυτά τα τυχερά περιμένω...

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω μα κάνω άλλες προτάσεις γιατί με κάτι τέτοια απέκτησα την κακή φήμη που έχω :-P :-D

Κι αν θέλεις τη συμβουλή μου δικός σου ο σέρβερ και κάνε ότι τραβά η όρεξή σου βέβαια προτάσεις μπορούμε να κάνουμε αλλά αρχηγός εσύ.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να κάνετε όλοι προτάσεις όσοι τρέχετε την Τεράρτη στο rF2.

 

Εγω ας πούμε δεσμεύομαι ότι θα μειώσω ρυθμό για να μην αισθάνεστε αργοί (που για μένα είστε και με ενοχλείτε στην πίστα) και είστε σε μειονεκτική θέση.

 

Λοιπόν.

 

1. Multiplayer Damage ? (Δεν υπάρχει περίπτωση να είναι κάτω από 50%)

2. Pass στον Server ναι ή όχι ?

3. Nα ξεκινήσει ο Φιλόθεος από την τελευταία θέση άσχετα αν έχει καλό pole ?

4. Στον Φιλόθεο ποινή stop and go στον πρώτο γύρο ?

5. ...

 

Από Ιανουάριο ξεκινά το πρωτάθλημα.

 

Κατηγορία αυτοκινήτων: Megane Trophy II

 

Πίστες: 14 (Είναι 7 κανονικά αλλά τις τρέχουν από 2 φορές)

 

1. Ciudad del Motor de Aragón, Alcañiz

2. Circuit de Spa-Francorchamps

3. Nürburgring

4. Moscow Raceway

5. Hungaroring, Mogyoród

6. Circuit Paul Ricard, Le Castellet

7. Circuit de Catalunya, Montmeló

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

 

Προτείνετε όλοι ή πείτε ιδεές

Link to comment
Share on other sites

w00t w00t είχα πέσει στη δεύτερη θέση με τόσο rFactor2 αλλά είχα ένα καλό αγώνα σήμερα :D

 

Suzuka, Mid Ohio & Laguna Seca remaining B)

 

post-55246-0-72978000-1447522554_thumb.j

 

Μπορούμε τώρα να ασχοληθούμε λίγο ακόμα με την πορτογαλία !

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

mad_dog πρέπει να προπονηθείς με παρέσυρε ο dimitris kai κοίτα χρόνους που κάναμε και είμαστε στην αρχή ακόμα με default setup e?

Πάντα έτσι κάνει για αντιπερισπασμό και στους αγώνες χτυπάει τα βάθρα για πλάκα. Προτείνω να του βάζουμε 100 κιλά ballast για να υπάρχει ενδιαφέρον.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Θα αλλάξω τις ρυθμίσεις του Server

Θα έχει μόνο Practice

Την Τετάρτη θα στηθεί για τον Αγώνα

Ο Panos για να με κάνει παρέα θα ξεκινήσει μαζί από την τελευταία θέση

Κανονικά πρέπει να το δει θετικά και να με ευχαριστεί

Το κάνω για αυτόν να μαζέψει εμπειρία για το rF2 γιατί είπε δεν το ξέρει

Δεν χρειάζεται να με ευχαριστήσει εγώ το κάνω με την καρδιά μου

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O Server είναι up.

Έχει μόνο Practice

 

Θα μπω ίσως αργότερα για να ζεστάνω τα λάστιχα...

 

edit: Ένα σαλιγκάρι μπήκε και έκανε χειρότερο χρόνο από εμένα...πρέπει να τον βρω ποιος είναι και να τον πληρώσω να τρέξει μαζί μας...

 

:D :D :D :D

 

edit2: Mόλις έλαβα pm και σταναχωρήθηκα...κρίμα και είχα χαρεί γιατί θα έχουμε κόσμο...

 

Οι:

 

George Vasmoulakis

panosdimp

 

μου είπαν ότι δεν μπορούν να τρέξουν μαζί μας την Τετάρτη...

 

Πραγματικά κρίμα...αλλα τι να κάνουμε...αν δεν μπορούν τα παιδιά το καταλαβαίνω...

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν το πηγαίναμε άλλη ημέρα/ώρα? πχ Παρασκευή βράδυ/ Σάββατο μεσημέρι / ή ότι άλλο εξυπηρετεί τους περισσότερους?

Μην τσιμπάς, τα δικά του λέει.
Link to comment
Share on other sites

Αν το πηγαίναμε άλλη ημέρα/ώρα? πχ Παρασκευή βράδυ/ Σάββατο μεσημέρι / ή ότι άλλο εξυπηρετεί τους περισσότερους?

Το νευρωσικό κανίς ? κάνε πλακιτσα επηρεασμένο απο αυτά που είδε στο σέρβερ του χθες.

Δεν τον αδικώ χαχαχαχ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.