Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Άσε τα video των άλλων και βάλε κανά δικό σου να δούμε τί πιάνεις...

 

Νομίζω πάντως ότι είναι rip μετά άδειας από το Pcars.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν είναι placebo effect, αλλά το φόρτωσα πρώτη φορά από το steam, έβαλα graphics όλα full, και έκανα ένα lap με το πληκτρολόγιο (λόγω έλλειψης τιμονιέρας ως γνωστόν), και η εντύπωση που μου έδωσε το απόλυτο, το πιο hardcore, το πιο τέλειο, το καλυτερότερο, το πιο ρεαλιστικό, το ακόμα καλύτερο κι από το πραγματικό, κλπ κλπ racing simulator που θα έλεγε και το σκυλί που γαυγίζει αλλά δε δαγκώνει, μου φάνηκε πολύ πολύ καλύτερο από την πρώτη φορά που το είχα παίξει και έκλαιγα τα λεφτά μου που το αγόρασα. Έχω σκυλιάσει που δεν έχω τιμονιέρα και δε μπορώ να παίξω τίποτα!!! Ακόμα και το rfactor2 μου φαίνεται τέλειο!  :D Το σίγουρο είναι πως θέλει αρκετό "ψάξιμο" (δεν έχω χάρτη της πίστας (είχα διαβάσει πως παίζει μόνο για 32-bit), δεν ξέρω πως αλλαζεις το fov, tc on/off και abs on/off από πληκtρολόγιο όπως το assetto, κάποια plugins για lap times, leader board, κλπ όπως το assetto, και πολλά άλλα). Αν ασχοληθώ και βρω και όλα αυτά τα χρήσιμα plugins και το συνηθίσω, νομίζω θα με ικανοποιήσει αρκετά...

 

To αν θα "πετύχει" ή όχι, νομίζω εξαρτάται κυρίως από το online mode, αλλά έχω την εντύπωση πως το rFactor2 πρέπει να έχει μεγάλο και δραστήριο community... Άντε να οργανωθούμε να κάνουμε κι εδώ κανένα πρωτάθλημα, κάθε Σάββατο, αφού Κυριακή έχουμε το assetto corsa :-). Μη βιαστείτε όμως, γιατί η logitech θα μου αντικαταστήσει λέει μεν την G27 με G29 ή G920, αλλά και καλά προς το παρόν είναι out of stock και οι δύο και θα πρέπει να περιμένω...  :(  :angry:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ οδηγώ χωρίς τιμόνι μέσα στο cockpit.

Δοκιμάστε το και εσείς ίσως σας αρέσει περισσότερο.

 

Θέλω να πω και κάτι επίσημα...αν είμαι γρήγορος στους αγώνες απλά πείτε το να μειώσω ρυθμό.

Δεν τίθεται θέμα, μια παρέα είμαστε.


Μη βιαστείτε όμως, γιατί η logitech θα μου αντικαταστήσει λέει μεν την G27 με G29 ή G920, αλλά και καλά προς το παρόν είναι out of stock και οι δύο και θα πρέπει να περιμένω...  :(  :angry:

 

Πότε με το καλό θα σου έρθει ??

Άντε να οργανωθούμε στο απόλυτο το πιο hardcore, το πιο τέλειο, το καλυτερότερο, το πιο ρεαλιστικό, το ακόμα καλύτερο κι από το πραγματικό, κλπ κλπ racing simulator όλων των εποχών !!!

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πω και κάτι επίσημα...αν είμαι γρήγορος στους αγώνες απλά πείτε το να μειώσω ρυθμό.

Δεν τίθεται θέμα, μια παρέα είμαστε.

 

λολ! Εγώ πάντως θέλω να μειώσεις ρυθμό και να μου δώσεις και προβάδισμα 2-3 γύρους! Αλλιώς δεν παίζω!  :D

 

 

Πότε με το καλό θα σου έρθει ??

 

Του Αγίου.... ανήμερα μάλλον!  :slap:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μιας και κάνω practice για το σημερίνο event στο Bathurst, πάρτε και ένα challenge : 2:09:016 με το Nissan Nismo GT-R .

 

 

Challenge Accepted 2:07:108 αλλά δυστυχώς οι εντυπώσεις μου για την απόδοση της πίστας παραμένουν κακές :mad: :mad:

 

Replay Attached :victory:

 

ΥΓ Παλιόπαιδα με πορώσατε με το RF2 και δεν έχω κάνει προπόνηση για το αγωνιστικό ΣΚ :hm::jumpy:

Bathurst P1 HOT LAP.zip

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2:07:183 . Πολύ κοντά Γιώργο!!!

Δημήτρη είδα ότι ο χάρτης δεν σου δουλεύει, http://www.internationalsimracing.com/forum/index.php?topic=3320.0για updated maps.

Δούλεψε, ευχαριστώ.

Nα βάλετε και κάνα f1 kart atlanta θά χει φάση,το αγόρασα χθες ακόμα δεν αξιώθηκα να το κατεβάσω ίσως μέσα στο Σ/Κ

Τέλεια. Ποιό πακέτο πήρες?
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, ο δικός μου χρόνος γιατί περνά απαρατήρητος ?

 

Ειλικρινά χαίρομαι που Jimmy και Γιώργος χτυπάνε πάρα πολύ καλούς χρόνους.

Έχει βελτίωση όμως, ο AI χτυπάει κοντά στο 2:04...

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.