Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Aν ήξερα πως ανεβάζω replay, θα το έκανα να δεις . @mad_dog ξέρεις?

Επειδή ο mad dog ειναι πολύ busy:

Στο αρχικό μενού, πας settings, υποενότητα replays, εκειαποθηκεύει όλα τα replay και ξεχωριστα τους καλύτερους γύρους, γράφει hotlap δίπλα στο όνομα. Εκεί το ανοίγω και το γράφω με shadowplay.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μια ατυχής στιγμή στην πρώτη στροφή οδήγησε στην εγκατάλειψη μου, κρίμα γιατί πιστεύω πως θα γινόταν καλή μάχη. Ωραίο το combo αλλά εξακολουθώ να πιστεύω πως θα ταίριαζε πολύ καλύτερα Road America. Ελπίζω τώρα που θα μπεί στο Steam να δεί καλύτερες ημέρες άν και αμφιβάλλω γιατί η ISI ζεί σε άλλο κόσμο και κατά τη γνώμη μου δεν μπορεί να υποστηρίξει το Simulator business side.

 

Ο Mad_dog συνέχεια διαμαρτυρίες ότι δεν μπορεί να κουμαντάρει το Megane αλλά τελικά τσίμπησε το podium το θεριό!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ο mad dog ειναι πολύ busy:

Στο αρχικό μενού, πας settings, υποενότητα replays, εκειαποθηκεύει όλα τα replay και ξεχωριστα τους καλύτερους γύρους, γράφει hotlap δίπλα στο όνομα. Εκεί το ανοίγω και το γράφω με shadowplay.

 

Mάλλον εννοεί την διαδικασία με το shadow αν κατάλαβα καλά, αλλιώς όπως τα λέει ο αργός φίλος και εκτός βάθρου @gchristod

Link to comment
Share on other sites

Η πίστα που λέει o Geovas77 είναι αυτή. Μπορεί να είναι mod, αλλά από studio με καλή φήμη (SimHQ). Δοκιμάστε τη και πείτε εντυπώσεις:

 

http://www.virtualr.net/road-america-rfactor-2-released

 

 

 

ο αργός φίλος και εκτός βάθρου @gchristod

 

Σου αρέσει να με χτυπάς όταν είμαι πεσμένος, αλλά θα σε αφήσω να το χαρείς. Μπορείς επίσης να εκτυπώσεις την σελίδα με τα αποτελέσματα και να την κορνιζάρεις για να το δείχνεις στα εγγόνια σου  :p

 

 

 

To Raceroom μπροστά του, μοιάζει παιδική χαρά.Το υπερτιμημένο Raceroom είναι πολύ πίσω.

 

 

Να ξέρεις πως κάθε φορά που είσαι τόσο κακός με το raceroom, ένα μικρό κομμάτι μέσα μου πεθαίνει.... :p

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να ξέρεις πως κάθε φορά που είσαι τόσο κακός με το raceroom, ένα μικρό κομμάτι μέσα μου πεθαίνει.... :p

 

 

Όλοι οι ρομαντικοί ποιητές εδώ μαζεύτηκαν... :D :D :D

Ρομαντικοί μεν...αργοί δε...

 

Har har har

 

:lol: :lol: :lol:

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το Τέλειο Simulator:

 

1) Project Cars Γραφικά

2) RRE Ήχοι

3) AC Modding

4) RF2 FFB & Physics

5) iRacing Multiplayer

6) Forza Singleplayer

7) Reiza σαν Developer (Stock Car Extreme)

 

Όλα τα ανωτέρω καθώς και άλλα έχουν κάτι να προσφέρουν σε  εμάς που αγαπάμε την ταχύτητα αλλά είμαστε έξω από τις πίστες, δεν υπάρχει λόγος για να διαλέγουμε στρατόπεδα αλλά προσωπικά και καθώς ασχολούμαι σαν χόμπι με το άθλημα του simracing απ'όλα έχω πάρει θετικά στοιχεία και αυτά που δεν μου αρέσουν τα αφήνω στην άκρη.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Δεν διαλέγουμε στρατόπεδα. Την Τετάρτη όλοι rF2

 

Αλήθεια? Εντάξει τότε, αφού είσαι τόσο ανοιχτόμυαλος, σαν βγεις στον πηγαιμό για την Ιθάκη κάνε τις παρακάτω στάσεις:

 

Κυριακή Assetto

Τρίτη Raceroom

Τετάρτη RFactor2

Στο ενδιάμεσο κανένα Dirt για διάλειμμα.

Σάββατο iRacing

 

Για να σε δούμε :)

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δηλώνουμε????  http://www.racedepartment.com/threads/gt3-club-bathurst-friday-13th-november-2015.113265/
 
Εγώ θα πάω. Γιώργο? bathurst  έχει. geovas77

edit Ο αγώνας θα γίνει με το 1008 build , οπότε μην κάνετε update όσοι θέλετε.
 

Το περιμενω να ερθει στο steam οποτε και θα το αγορασω...


Eλπίζω να μην έκανες λάθος που δεν το πήρες όταν είχε 40% έκπτωση.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

48€. Άρα έπρεπε να το πάρετε στην άλλη προσφορά. Αν κ πάλι 40%, είχε βγει αν θυμάμαι καλά γύρω στα 36€? Ίσως λόγω ισοτιμίας.

 

Οντως, τι είναι αυτό το online services? Και ακομα, ποια η διαφορα του lifetime subscription με το απλο buy με τα 17.99€ ???

 

 

Να ρωτήσω εκείνο που λέει online services χρειάζεται κι εκείνο ?

 

 

Μπορείτε να πάρετε με 18€ το απλό πακέτο που σας δίνει 1 χρόνο online και μετά 11€ για κάθε χρόνο χρήσης.

 

Αν πχ κάποιος το έχει για 3 έτη, θα δώσει 18+11+11=40€ .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.