Jump to content



TheLab ΒΑΖΟ BF3 Server


zpaf

Recommended Posts

Εγώ έκανα πλάκα και οποίος κατάλαβε κατάλαβε. Ούτε έκρινα κανέναν ούτε κατηγόρησα.

Μόνο γκρινιάζω πυκνά συχνά in game αλλά ως εκεί.

Στάλθηκε από το GT-I9000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

έφαγε delete το post του νταή?

Μπορείτε να μου πείτε ποιος είναι admin?

Εδώ δεν είναι BF3 σερβερ, έχουμε κώδικα συμπεριφοράς και περιμένουμε από όλους τους χρήστες να τον τηρήσουν. Σε παρακαλώ μην είσαι εριστικός.

Link to comment
Share on other sites

έφαγε delete το post του νταή?

Μπορείτε να μου πείτε ποιος είναι admin?

Στον BaZo? ο τεμπελοσκυλος, ο Νεφτις, ο Wizi και νομιζω μερικοι γρυλλοι.

Αν υπάρχει πρόβλημα να μεσολαβήσω εγω αν θες.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εδώ και καιρό δεν έμπενα λόγω σπουδών μέχρι τώρα που πέρασα το Aftermath αφού το καλοκαίρι όσοι θυμόνται που είχα αναφερθεί με είχε banarei το GGC stream και μετά από τρια ticket και ατελείωτη επικοινωνία με την Evenbalance και αυτούς με απείλησαν ότι τους spammaro και τελείωσε απαντώντας τους ευγενικότατα πως ο λόγος που τα tickets είναι 3 είναι επειδή τα μαρκάρουν solved και κάθε φορά αποκτώ μια νέα εξέλιξη/πληροφορία και δεν επαναλαμβάνομαι. Η απάντηση ήταν κλείδωμα του ticket :clap: .

Στο θέμα μας. Κατάφερα της πρώτες 2-3μέρες να μπω στοn bazo και όλους τους λοιπούς servers και είχα χαρεί γιατί λέω αχ άντε τα χαϊβάνια βάλαν μυαλό και μου το έβγαλαν. Ωσπου μετά από λίγες μέρες πάλι τα ίδια.

Ξέρει κανείς τι παίζει σε εκείνες τις περιπτώσεις? Ήταν σε φάση σαν να μη με πήρε χαμπάρι το GGC stream για λίγο και μετά να τα θυμήθηκε.

ΥΓ: για όσους δεν με ξέρουν και είναι λογικό να παίζει δυσπιστιά το inactivity και η πλήρης άρνηση να μπω σε κάποια clan νομίζω μου λέει πολλά για το που γράφω τα σταστικά ώστε να κάνω cheat in the first place. Και όσους δεν αγγίζει αυτό σκεφτείτε άντε και να χα κάνει και θα είδα την γλύκα. Τόσο ντιμπτ ζουλάπι που θα ξαναέβαζα??

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και καιρό δεν έμπενα λόγω σπουδών μέχρι τώρα που πέρασα το Aftermath αφού το καλοκαίρι όσοι θυμόνται που είχα αναφερθεί με είχε banarei το GGC stream και μετά από τρια ticket και ατελείωτη επικοινωνία με την Evenbalance και αυτούς με απείλησαν ότι τους spammaro και τελείωσε απαντώντας τους ευγενικότατα πως ο λόγος που τα tickets είναι 3 είναι επειδή τα μαρκάρουν solved και κάθε φορά αποκτώ μια νέα εξέλιξη/πληροφορία και δεν επαναλαμβάνομαι. Η απάντηση ήταν κλείδωμα του ticket :clap: .

Στο θέμα μας. Κατάφερα της πρώτες 2-3μέρες να μπω στοn bazo και όλους τους λοιπούς servers και είχα χαρεί γιατί λέω αχ άντε τα χαϊβάνια βάλαν μυαλό και μου το έβγαλαν. Ωσπου μετά από λίγες μέρες πάλι τα ίδια.

Ξέρει κανείς τι παίζει σε εκείνες τις περιπτώσεις? Ήταν σε φάση σαν να μη με πήρε χαμπάρι το GGC stream για λίγο και μετά να τα θυμήθηκε.

ΥΓ: για όσους δεν με ξέρουν και είναι λογικό να παίζει δυσπιστιά το inactivity και η πλήρης άρνηση να μπω σε κάποια clan νομίζω μου λέει πολλά για το που γράφω τα σταστικά ώστε να κάνω cheat in the first place. Και όσους δεν αγγίζει αυτό σκεφτείτε άντε και να χα κάνει και θα είδα την γλύκα. Τόσο ντιμπτ ζουλάπι που θα ξαναέβαζα??

Επέμενε και μίλα με ΕΑ support και πες ότι στο eb ticket σε παρέπεμψαν σε αυτούς.

Σε παρόμοια εμπειρία με το χάος των κλεμμένων κωδικών έδωσαν νέο cd-key premium διότι δεν μπορούσαν να εντοπίσουν το πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Πειτε ποιος ειναι μεσα για την ανανεωση της συνδρομης στον Bazaκο :)

Αυτην την φορα θα απεχω λογω ελειψης χρονου. Ηδη αυτο το 3μηνο δεν προλαβα να πιασω οπλο στα χερια μου :(

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα δε θα ημουνα μεσα γιατι ο [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] ειναι κακο παιδι, αλλα επειδη ειναι μεσα ο [MENTION=11666]wolves[/MENTION], που ειναι μεσα επειδη ειναι μεσα ο [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION], θα ειμαι κι εγω μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτην την φορα θα απεχω λογω ελειψης χρονου. Ηδη αυτο το 3μηνο δεν προλαβα να πιασω οπλο στα χερια μου :(

Κι εγώ μια από τα ίδια, εκτός για αυτο το τρίμηνο.. Προς καλοκαίρι πάλι. :)

Link to comment
Share on other sites

Μια συγκεντρωτική:

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

[MENTION=3150]sofix[/MENTION]

[MENTION=3942]Grisos[/MENTION]

[MENTION=21127]gousias1979[/MENTION]

[MENTION=6337]Koyrsaros[/MENTION]

[MENTION=15128]lefteris123[/MENTION]

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION]

[MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]

[MENTION=173]Wizard![/MENTION]

[MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION]

[MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION]

[MENTION=11666]wolves[/MENTION]

[MENTION=14206]AKISSS[/MENTION]

[MENTION=15509]basilise[/MENTION]

[MENTION=17242]apostolis159[/MENTION]

[MENTION=1891]Τζώρτζης[/MENTION]

[MENTION=21436]sfirculitu[/MENTION]

[MENTION=925]Virus_82_GR[/MENTION]

[MENTION=13249]cerigoman[/MENTION]

[MENTION=14120]narta[/MENTION]

[MENTION=22853]fOuThErEpErGR[/MENTION]

[MENTION=15128]lefteris123[/MENTION]

Σύνολο: 22

Αν με εχει ενημερωσει καλα το τεμπελοσκυλο μεχρι στιγμης ειμαστε 7 για την επομενη ανανεωση.

Οποιος αλλος ενδιαφερεται ας ενημερωσει για να δουμε ποσο βγαινουν τα κουκια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.