Jump to content



TheLab ΒΑΖΟ BF3 Server


zpaf

Recommended Posts

Παιδες σκεφτηκα να φορτωσουμε ΜΕΤΑΒΑΝS στο ΒΑΖΑΚΟ.

Ειμαστε ΟΚ?

Για καντε το πενηνταρακια και για εμας τους αδαεις...

Επισης μια αλλη ερωτηση.

Τα διαφορα pluggins που φορτωνετε στον server τα πληρωνετε ή ειναι free; ή ειναι μεσα στο πακετο του server;

Αν δεν ειναι free ποιος το επιβαρυνεται το κοστος αυτο μεχρι τωρα;

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ειναι free ποιος το επιβαρυνεται το κοστος αυτο μεχρι τωρα;

Έχουμε χρεωθεί εγώ με τον [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] τα χρήματα για την ώρα. Είμαστε large άλλωστε και το κάνουμε για την ταύλα μας... :D

free είναι

Link to comment
Share on other sites

Απο αύριο θα μπούνε χάρτες ΑΚ στον Bazo?????

οι χάρτες είναι ήδη διαθέσιμοι στο server. Επειδή όμως δε μπορούν να παίξουν ακόμα οι παίκτες, δεν τους έχουμε βάλει. Λογικά το update θα βγει μεσημέρι, όπως και την προηγούμενη φορά, οπότε από το απόγευμα θα είμαστε οκ.

Link to comment
Share on other sites

οι χάρτες είναι ήδη διαθέσιμοι στο server. Επειδή όμως δε μπορούν να παίξουν ακόμα οι παίκτες, δεν τους έχουμε βάλει. Λογικά το update θα βγει μεσημέρι, όπως και την προηγούμενη φορά, οπότε από το απόγευμα θα είμαστε οκ.

Αααα κρίμα..

ντεν εκω ΑΚ καρντια μου! :weep:

Link to comment
Share on other sites

Θα αδειασει μονος του ο server. Δεν ειναι ωραιο να το κανω γιατι πολλοι μπορει να μην το εχουν.

Στο παρελθον ψαχναμε παιχτες για να γεμισει....τωρα που εχουμε σταθερη πελατεια ας μην ειμαστε μονοφαγαδες....(αποψη μου)

Ετσι και αλλιως οι περισσοτεροι σερβερ ΑΚ mode θα εχουν τωρα....

Link to comment
Share on other sites

Και συνεχίζουμε ακάθεκτοι! Μπήκα 8 το πρωί και είχε 32 άτομα με 3 στο queue.... :confused:

Ειναι βαλτοί ρε απο τον [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] για να μην αλλαξει το mode και παμε σε ΑΚ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.