Jump to content



TheLab ΒΑΖΟ BF3 Server


zpaf

Recommended Posts

64 αρης .

Ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι απο την gameservers,ναι.

Σημερα μας τα χαλασε αλλα γενικα ειναι απο τους καλυτερους- δεν εχω παιξει ακομα σε i3d σερβερ και να μην δω rubberbanding ...ακομα και τοσους μηνες μετα το launch!

Τα modes θα πηγαινουν αναλογα τα κεφια μας!

Το ποσο με 24 ατομα αυτη τη στιγμη ειναι στα ~15€ για ενα εξαμηνο.

Link to comment
Share on other sites

Δε μου απάντησες αν μπορώ να βάλω στο "παιχνίδι" και άτομα εκτός thelab. Τα 15€ για εξάμηνο είναι πολύ καλά, οπότε εγώ είμαι σίγουρα μέσα :p

το πολύ πολύ να κάνουν μια εγγραφή στο εργαστήρι και να μαστε όλοι καλά :T::p:T:

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει θα παίξει. Απλά μαζευτήκαμε κάποιοι να πληρώσουμε, γιατί αν δε γίνει, δε θα έχουμε πλέον server. ΙΣΩΣ η μόνη διαφορά μας με τους υπόλοιπους να είναι τα reserved slots, αλλά μέχρι στιγμής δεν έχει χρειαστεί να περιμένει κάποιος περισσότερο από 1-2 λεπτά για να μπει, άρα ουσιαστικά δεν έχουν και νόημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, ακόμα και στο banana που γίνεται χαμός 24/7 δεν περιμένεις πολύ. Πόσο μάλλον στον δικό μας. Όσοι πιστοί προσέλθουνε. Απλά είπαμε οι πιο καμένοι από την παρέα μας να συνεισφέρουν οικονομικά. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους [MENTION=2962]zpaf[/MENTION] και [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] που μας ξεσηκώσανε και θα αναλάβουν και τα διαδικαστικά. :T:

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει θα παίξει. Απλά μαζευτήκαμε κάποιοι να πληρώσουμε, γιατί αν δε γίνει, δε θα έχουμε πλέον server. ΙΣΩΣ η μόνη διαφορά μας με τους υπόλοιπους να είναι τα reserved slots, αλλά μέχρι στιγμής δεν έχει χρειαστεί να περιμένει κάποιος περισσότερο από 1-2 λεπτά για να μπει, άρα ουσιαστικά δεν έχουν και νόημα.

reserved ναι οκ, μου φαίνεται δίκαιο κιόλας :T:

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει με τους χρονους αναμονης σε τετοια επιπεδα, οντως δεν υπαρχει λογος για reserved slots.

Και αμα αρχισεις και πετας κοσμο εξω (ειναι εκνευριστικο να εισαι πανω στο καψιμο και ξαφνικα να σε πεταξουν εξω) μετα απο λιγο διαστημα θα τον αποφευγουν και οι παικτες και θα ειναι δυσκολο να γεμισει.

Ειναι ενα θεμα που το βλεπουμε και στην πορεια παντως...

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει θα παίξει. Απλά μαζευτήκαμε κάποιοι να πληρώσουμε, γιατί αν δε γίνει, δε θα έχουμε πλέον server. ΙΣΩΣ η μόνη διαφορά μας με τους υπόλοιπους να είναι τα reserved slots, αλλά μέχρι στιγμής δεν έχει χρειαστεί να περιμένει κάποιος περισσότερο από 1-2 λεπτά για να μπει, άρα ουσιαστικά δεν έχουν και νόημα.

Δυστυχως μεχρι σημερα δεν υπαρχουν reserved slots στο παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

----------------------------------------------------------------------------------------

Οι συμμετοχές κλείνουν εδώ. Είμαστε οι παρακάτω:

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION]

[MENTION=14979]zampONakiaskiou[/MENTION]

[MENTION=173]Wizard![/MENTION]

[MENTION=11666]wolves[/MENTION]

[MENTION=14120]narta[/MENTION]

[MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]

[MENTION=3942]Grisos[/MENTION]

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

[MENTION=14206]AKISSS[/MENTION]

[MENTION=14830]tazerom[/MENTION]

[MENTION=17068]H4ckerman[/MENTION]

[MENTION=7634]cddaraa[/MENTION]

[MENTION=4986]npetras[/MENTION]

[MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION]

[MENTION=4091]angel_f[/MENTION]

[MENTION=3150]sofix[/MENTION]

[MENTION=391]Borg[/MENTION]

[MENTION=560]gbak[/MENTION]

[MENTION=809]fortenick[/MENTION]

[MENTION=17242]apostolis159[/MENTION]

[MENTION=21849]benetton[/MENTION]

[MENTION=15733]tisp1983[/MENTION]

[MENTION=4676]tragikos[/MENTION]

[MENTION=5915]greenforce13[/MENTION]

[MENTION=13234]creye[/MENTION]

Σύνολο 25. Οπότε περιμένουμε από τον [MENTION=2962]zpaf[/MENTION] να μας πει το ποσό και τον τρόπο πληρωμής. Εγώ μένω Αθήνα και μπορώ να συναντηθώ με όποιον δεν έχει paypal/paysafe/cc να μου τα δώσει να τον εξυπηρετήσω.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που είμαι Λάρισα μπορώ να εξυπηρετήσω αντίστοιχα κάποιον που δεν έχει paypal μιας και έχω..:T:

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] αν δεν κάνω λάθος βγαίνει 15 το εξάμηνο ο καθένας?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ειπα στον Nephiλiμ ειναι οτι επειδη δεν θα ηθελα να ασχοληθω προσωπικα με την ταμιακη διαχειρηση του server θα αναλαβει ο ιδιος να ενημερωσει για το πως θα γινεται η πληρωμη απο τον καθενα.

Το ποσο με 24 ατομα αυτη τη στιγμη ειναι στα ~15€ για ενα εξαμηνο.

Οταν ξυπνησει ο ταμιας (κατα τις 2:30 το κοβω :D ) θα μας ενημερωσει ακριβως.

Link to comment
Share on other sites

Οταν ξυπνησει ο ταμιας (κατα τις 2:30 το κοβω :D ) θα μας ενημερωσει ακριβως.

Για σε παρακαλω.

Εχω βαλει το μπαμπα-νεφιλιμ να κοβει πατατα γιατι θα μαγειρεψουμε σολο-

Μεχρι το απογευμα θα εχω δωσει αναλυτικα τι πως που και ποσο.

Link to comment
Share on other sites

Για σε παρακαλω.

Εχω βαλει το μπαμπα-νεφιλιμ να κοβει πατατα γιατι θα μαγειρεψουμε σολο-

Μεχρι το απογευμα θα εχω δωσει αναλυτικα τι πως που και ποσο.

Φτου επεσα εξω μια ωρα. :wall:

Συγνωμη.:T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.