Jump to content



Γρίφοι - The Ponos Thread


DJD

Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ασε πολυ πονος αυτος ο γριφος εχω ματωσει τα ματια μου, εδω δεν θελει photoshop αλλα sharigan:wall:,καταλαβαν αυτοι που ξερουν τι εννοω!:p.

Με προβληματισε και με αυτο που εγραψε ο DJD περι ΤΝ panels καθως τετοια εχω :wall:

Link to comment
Share on other sites

Όσοι νομίζετε οτι ειστε κοντά "παίξτε" λίγο και θα το βρείτε αυτό που ψάχνετε.

Έγω το κατάφερα σε οθόνη λαπτοπ:triniti::p

Και εγώ σε laptop το παλεύω. Στο desktop δεν φαίνεται τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν άντε να βοηθήσω λίγο με την πρασινομάτα. Φαντάζομαι το video hint που κρύβεται στον κώδικα το είδατε ε; Ε ακολουθήστε αυτό που ακριβώς λέει. Το δεύτερο hint είναι ... περίπου 1200%.. Αυτά...

Βασικά περίπου στο 1200% ούτως ή άλλως έχουμε βγάλει (οι περισσότεροι πιστεύω που ζητάνε hint σε αυτόν τον γρίφο) τα μάτια μας. Κάτι πιο ουσιώδες ίσως;; ας πούμε με τι έχει σχέση αυτό που λένε οι λέξεις; γιατί νομίζω όσοι το βρήκαν και αυτοί που το έφτιαξαν το βλέπουν κάπως προφανές, αλλά γενικά δεν διαβάζετε.. :p

Link to comment
Share on other sites

Βασικά περίπου στο 1200% ούτως ή άλλως έχουμε βγάλει (οι περισσότεροι πιστεύω που ζητάνε hint σε αυτόν τον γρίφο) τα μάτια μας. Κάτι πιο ουσιώδες ίσως;; ας πούμε με τι έχει σχέση αυτό που λένε οι λέξεις; γιατί νομίζω όσοι το βρήκαν και αυτοί που το έφτιαξαν το βλέπουν κάπως προφανές, αλλά γενικά δεν διαβάζετε.. :p

βασικα το καλυτερο hint για μενα θα ταν που να μην σου δινει ετοιμο στο πιατο την λυση και να σου λυσει τα χερια θα ταν να μας πει καποιος αν ειναι greeklish η english!:fist:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.