Jump to content



Γρίφοι - The Ponos Thread


DJD

Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ξέρεις όμως πόσοι δεν έχουν τον έχουν βρει;;; :p :p :p

Πάντως εγώ ότι έκανα, έκανα! Δεν είμαι για τέτοια :D

Καλά είμαι και με τους 6-7 πόντους που έχω, εάν είναι να κερδίσω θα κερδίσω (ακούς fragma? :p)

Link to comment
Share on other sites

Αν και το εχουν πει πολλοι πριν απο εμενα, οι γριφοι θελουν υπομονη και ανοιχτο μυαλο. Αν εξαιρεσουμε την πρασινοματα που και εμενα με παιδεψε για καμια εβδομαδα, οι υπολοιποι ειναι επιλυσιμοι.....

Link to comment
Share on other sites

Εγω που λειπω για χριστουγεννα και τους εχω παρατησει καιρο τωρα τι να λεω; απο μεθαυριο ξεκιναω και οτι βρω... ειχα προλαβει να λυσω 3-4

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω που λειπω για χριστουγεννα και τους εχω παρατησει καιρο τωρα τι να λεω; απο μεθαυριο ξεκιναω και οτι βρω... ειχα προλαβει να λυσω 3-4

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Ελπιζω να ειχες βρει τη λεξη μου.

Αυτο.Τιποτα αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που αρχίζει τώρα τον διαγωνισμό πώς μπορεί και να προχωρήσει μέχρι το τέλος όταν δεν είναι δυνατό να βρούμε τις λέξεις της 1ης φάσης λόγω ορίου μέχρι και 500(?) μηνυμάτων στο ιστορικό του καθενός ??

Το να πιάσει κάποιος ΟΛΑ τα θέματα του forum ψάχνοντας για μια λέξη δεν είναι εφικτό.

Καμιά ιδέα ?

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που αρχίζει τώρα τον διαγωνισμό πώς μπορεί και να προχωρήσει μέχρι το τέλος όταν δεν είναι δυνατό να βρούμε τις λέξεις της 1ης φάσης λόγω ορίου μέχρι και 500(?) μηνυμάτων στο ιστορικό του καθενός ??

Το να πιάσει κάποιος ΟΛΑ τα θέματα του forum ψάχνοντας για μια λέξη δεν είναι εφικτό.

Καμιά ιδέα ?

Ανέβασα το όριο στα 1500 για την διάρκεια του διαγωνισμού. Αποκλείεται να χρειαστείτε παραπάνω.

Επειδή είμαι στις καλές μου... για πείτε για ποιους γρίφους θέλετε hints.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.