Jump to content



HELP!!!! μετα το μεθύσι τι?


DarkSaga

Recommended Posts

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Χμμ,δυσκολα τα πραγματα ε???? Καταρχας πολυ νερο(οσο πιο πολυ τοσο καλυτερα) και προσπαθησε να φας κατι(λιγο ομως).Αυτα και καμια ασπιρινη-depon και εισαι ok εντως μιας ωρας...Trust me....Οπως λεει και το παιχνιδι ειμαι ο "καλυτερος μπεκρης" :whistling

Link to comment
Share on other sites

πως λέμε 4 roses?

καμμία σχέση

μιια μπυρα ποτήρι και μετα 4 κανατάκια,που δεν ξερω τι ήταν

τι να πιω? ν κάνω καμμιά κανάτα με ό,τι έχω σπίτι?

για ύπνο με βλέπω αφου παλέψω να φάω κάτι

Thanx :confused::confused::confused::confused::confused:

:confused:

Link to comment
Share on other sites

Μια καλή λύση είναι τα Primperan (μικρα χαπάκια για το στομάχι)

Με έχουν σώσει πολλές φορες, πχ πίναμε κρασια ενα βράδυ, αλλα δεν ήταν καλό κρασι με αποτέλεσμα να κοιμηθώ και οταν ξύπνησα το στομάχι μου να με καίει! και να εχω πονοκέφαλο, με 1 primperan μετα απο 30 λεπτακια ήμουν Τζάμι!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

ένα ποτήρι από το ποτό που έπινες χθες και δε θα έχεις πρόβλημα. Αν έπινες πολλά ποτά ανάκατα τότε πέσε και κοιμήσου ξανά δεν υπάρχει γιατρειά :p

Τι λες στο παιδι βρε καννιβαλε Ουνε;! Ποτε λιγο επιπλεον αλκοολ δεν κανει καλο οταν εισαι στα προθυρα δηλητηριασης απο αλκοολ. Ελληνικος καφες και πολυ νερο. Λιγο λεμονι στον καφε θα βοηθησει επισης.

Link to comment
Share on other sites

εσύ δε ξέρεις τι λες, δε λέω σε περίπτωση που θέλει να ξεμεθύσει αμέσως μετά για να οδηγήσει ή να περπατήσει, λέω για την περίπτωση που έχει ξυπνήσει από μεθύσι και ο οργανισμός έχει είδη καταβολίσει μεγάλο μέρος του αλκοόλ ενώ έχει πιει συγκεκριμένο ποτό, η μέθοδος που αναφέρω έχει γίνει beta testing στη 5ήμερη από μένα και καμιά 10άρια άλλους beta tester και την αμφισβητείς...?

Link to comment
Share on other sites

Φροντισε να φας κατι για να στρωσει το στομαζι σου και κατ'επεκταση θα σταματησει και ο πανοκεφαλος. Τωρα αν δε κατεβαινει τιποτα και υποφερεις απο το στομαχι σου ακομη.. υπαρχει και ο αλλος τροπος.: :sick:

Παντος, φροντισε να ξεκουραστεις, ειναι το κυριοτερο απο ολλα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sisman

Φροντισε να φας κατι για να στρωσει το στομαζι σου και κατ'επεκταση θα σταματησει και ο πανοκεφαλος. Τωρα αν δε κατεβαινει τιποτα και υποφερεις απο το στομαχι σου ακομη.. υπαρχει και ο αλλος τροπος.: :sick:

Παντος, φροντισε να ξεκουραστεις, ειναι το κυριοτερο απο ολλα.

Δαχτυλάκι που λέει και ο Sisman.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cherryman

Δαχτυλάκι που λέει και ο Sisman.

LooooL

Βρε παιδια...βρε παιδια....!

Διευκρινηστε το λιγακι!!Θα νομιζουν τπτ αλλλο κατι περιεργοι σα κ μενα....:p

Link to comment
Share on other sites

δαχτυλακι: βασικο συστατικο σωματικης και ψυχικης υγειας.

πολλα υγρα συντροφε, καλη η coca cola, οχι καφε, χαμομηλι αν υπαρχει, ζεστη, μπανακι και υπνος. τα λεμονια επισης πολυ καλη λυση, αλλα κατα τις διαρκεια της καταναλωσης αλκοολ.

Link to comment
Share on other sites

Οσο και εαν σου φαινεται περιεργο κρεμμυδι στα @@ σου.....να δεις πως στρωνεις....

Η καλύτερη, αλλά ακραία λύση...αυτό κάνουν στο χωριό μου στα πανηγύρια, σ' αυτούς που λιποθυμούν απ' το πιοτό....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.