Jump to content



In earphones !


QQman

Recommended Posts

Καλήμερα παιδιά!

Ψάχνω για καλά ακουστικά in ear μεχρι 20~€ και κατ' προτίμηση να έχουν και volume controller για mp3/κινητό !!

Να έχετε δοκιμάσει μερικά να μην αγοράζουμε πειράματα :p

Και από ebay να ναι δεν μας πειράζει !

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω τα Isurus, τα οποία δοκιμάζω από τότε και για τα χρήματά τους είναι φοβερά και δε παρουσίασαν ποτέ πρόβλημα. Δεν έχουν όμως ρυθμιστή έντασης και απότι βλέπω η τιμή τους Ελλάδα ανέβηκε στα 22€.

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω τα Isurus, τα οποία δοκιμάζω από τότε και για τα χρήματά τους είναι φοβερά και δε παρουσίασαν ποτέ πρόβλημα. Δεν έχουν όμως ρυθμιστή έντασης και απότι βλέπω η τιμή τους Ελλάδα ανέβηκε στα 22€.

Και στο ebay από ότι βλέπω ίδια τιμή έχουν μπορεί και παραπάνω...για 2€ δεν πειράζει..απλά μεγάλο μείον το να μην έχει volume controller :(

Link to comment
Share on other sites

Δες τα Meelectronics M6P

MEElectronics M6P Stylish Sound-Isolating Sports Earphones (Black)

Τα έχω πάρει σαν Δεύτερο ζευγάρι για όταν τρέχω, πολύ καλή μόνωση (έχουν γύρω στα ενιά διαφορετικά plugs στο κουτί για να δεις πιο ταιριάζει στο αυτί σου), βαθύ μπάσσο και γενικά πολύ καλή ποιότητα ήχου και προσεγμένα για την τιμή τους. Εμένα προσωπικά με έχουν βολέψει :)

Ebay παίζουν ~$25 με μεταφορικά ;)

MEElectronics Over-the-Ear M6 Sound-Isolating Sports In-Ear Headphones (Black) (689076682787) | eBay

Link to comment
Share on other sites

Δες τα Meelectronics M6P

MEElectronics M6P Stylish Sound-Isolating Sports Earphones (Black)

Τα έχω πάρει σαν Δεύτερο ζευγάρι για όταν τρέχω, πολύ καλή μόνωση (έχουν γύρω στα ενιά διαφορετικά plugs στο κουτί για να δεις πιο ταιριάζει στο αυτί σου), βαθύ μπάσσο και γενικά πολύ καλή ποιότητα ήχου και προσεγμένα για την τιμή τους. Εμένα προσωπικά με έχουν βολέψει :)

Ebay παίζουν ~$25 με μεταφορικά ;)

MEElectronics Over-the-Ear M6 Sound-Isolating Sports In-Ear Headphones (Black) (689076682787) | eBay

Ενδιαφέρον αυτά όντως...εφάμιλλα τύπου sennheiser ?

Link to comment
Share on other sites

Σαν κάτοχος όμως in earphones και κανονικών, τα πρώτα θέλουν προσοχή στη χρήση και ταιριάζουν δυσκολότερα στο κάθε αυτί. Εγώ θα πρότεινα να τα αποφύγεις για γενική χρήση και να τα χρησιμοποιείς μονο όταν κυκλοφορείς έξω κτλ. Και τα καλύτερα να πάρεις, δεν φτάνουν την βολικότητα και τη πιστή αναπαράσταση ήχου των κανονικών.

Άσε που για να μην γίνουν πηγή μολύνσεων πρέπει να καθαρίζεις τη mitzithra που πιάνουν κατά καιρούς πάνω τους.

Link to comment
Share on other sites

Άσε που για να μην γίνουν πηγή μολύνσεων πρέπει να καθαρίζεις τη mitzithra που πιάνουν κατά καιρούς πάνω τους.

Εγώ προτείνω να καθαρίζεις συχνότερα τα αφτιά σου!!!:p:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.