Jump to content



Επιτελους αναβαθμηση!!


Samael

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

H δικια μου εχει το 5.0.31

Γινετε να περασω ΜΟΝΟ το ΒΙΟS του Sil με καποιο τροπο???

Εναλλακτικα,αξιζει λετε η αγορα μιας καρτας Raid ή οι διαφορες ειναι τοσο μικρες που δεν τις καταλαβαινεις?

Thanx Zyx :)

Σε νερακι λες? :rolleyes:

(ηδη πηρα τα πρωτα εξαρτηματα κ ελπιζω απο βδομαδα να ειναι ετοιμο το wc μου!)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 22:29]

H δικια μου εχει το 5.0.31

Γινετε να περασω ΜΟΝΟ το ΒΙΟS του Sil με καποιο τροπο???....

Βρες ενα bios μιας αλλης μητρικης που να εχει το 5.035 και με αυτο

http://www.stormpages.com/crazyape/cbrom.html

το βγαζεις απο το ενα bios και το βαζεις στο δικο σου.

Link to comment
Share on other sites

πρόσεξε πιο θα χρησιμοποιήσεις μερικά κάνουν corrupte το BIOS κατά το packetάρισμα γιατί χρησιμοποιούν άλλο LHA compression από το ενδεδειγμένο. Eγώ χρησιμοποιώ το 2.07 όπου είναι το πιο συμβατό. Μη χρησιμοποιήσεις τα 6άρια θα σου κάνει σίγουρα corrupt όπως και το 2.17. Αν θες στο κάνω και γω (θα προσπαθήσω να το checkάρω με το modbin πριν στο δώσω)...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Πατριδα θα σε κερασω καφεδια στην ταχυδρομιου αμα ξηγηθεις ετσι ομορφα! :daisy:

lol εντάξει τότε αν είναι για χουζούρι στην ταχυδρομείου να το κάνω.:p Την ZNF3-250 είπαμε ότι έχεις έτσι (αυτή δεν έχει το ενσωματωμένο SATA της nVidia σαν την VNF3..) ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

lol εντάξει τότε αν είναι για χουζούρι στην ταχυδρομείου να το κάνω.:p Την ZNF3-250 είπαμε ότι έχεις έτσι (αυτή δεν έχει το ενσωματωμένο SATA της nVidia σαν την VNF3..) ?

Nαι την ZNF3 εχω!Κανε τα μαγικα σου κ ελα msn μερια :D

Αρχική απάντηση από RootX

Sorry για το offtopic, αλλά τι εννοείς "χουζούρι" endu ??

Ρωτάω, γιατί στο αθήνα, χουζούρι δεν θα έκανα ποτέ με τον samael και σίγουρα ο samael με μένα.... :p:P:P

Mωρε καααααναμε...!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, αχουζουρεύουμε????? sorry, αλλά είχε πολύ πλάκα...

Δεν ξέρω, το χουζούρι σημαίνει γυναικάκι και πάπλωμα......

---------------------------------------------------------------------------------------

Μετά την απάντηση του Samael, με έζωσαν τα φίδια... μπας και έχω ερμηνεύσει το χουζούρι αλλιώς????

Link to comment
Share on other sites

κάτσε να τελειώσει ο αγώνας γιατί το βλέπω από το PC και για να παίξω με ασφάλεια πρέπει να μπω 98SE, μόλις τελειώσει θα το έχεις πιστεύω, εκτός και αν το βιάζεσαι...

εντάξει παιδιά δε ξέρω αν την λέω καλά την λέξη. αλλά ουδεμία σχέση έχει με sex, όχι τίποτε άλλο αλλά να προστατέψω το Samael, αφού εμένα μου έχει βγει που μου έχει βγει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Χαχαχα, αχουζουρεύουμε????? sorry, αλλά είχε πολύ πλάκα...

Δεν ξέρω, το χουζούρι σημαίνει γυναικάκι και πάπλωμα......

---------------------------------------------------------------------------------------

Μετά την απάντηση του Samael, με έζωσαν τα φίδια... μπας και έχω ερμηνεύσει το χουζούρι αλλιώς????

Χεχεχχ!Οπως το δει κανεις....η αληθεια ειναι μια παντως!

post-119-1416071035,8188_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από overclocked

256 πολυ λιγο!!!αντε τρελε παρε παρε!!!!γουσταρω νεες αγορες!!!

Θα σε χτυπησω ΑΛΥΠΗΤΑ αυριο Στελλιο....! :p

Endu take your time ρεε(οχι τπτ αλλο αλλα θελω κ καλη δουλεια εεε!)! Εδω γυρο θα ειμαι...! :D

Οσο για το ονομα....ασε.....μου κοτσαραν αλλο εμενα....! :upside:

Link to comment
Share on other sites

Ζητώ συγγνώμη αν με την απορία μου, προκάλεσα ηθικές βλάβες στον Samael, αλλά χουζούρι, όπως λέει το λεξικό σου, σημαίνει και χουζούρεμα, το οποίο με τη σειρά του σημαίνει γυναικάκι και παπλωματάκι....

/end of off topic.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.