Jump to content



Επιτελους αναβαθμηση!!


Samael

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από overclocked

σκισε με καραφλα και χτυπαμαι στα βραχεια!!!! :D OWNED

Παρόλο που καταστρέφουμε το thread του παιδιού, και είναι κρίμα, δεν μπορώ να μην ρωτήσω: τον Vouda εννοείς???? :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

.....

Παρακαλω εναν Mod να επεμβει....! :p [/KAPA-off topic]

Δυστηχως οι admins κανουν παντα καταχρηση εξουσιας αφου εμεις οι mods ειμαστε ανημποροι να κανουμε κατι (θα επρεπε να υπαρχει δυνατοτητα ban και των admins)

:OT:

Link to comment
Share on other sites

Xαχαχαχ!

Οκ αυτο ηταν....το θρετ σκιστηκε εντελως.... :rip:

(ειδες χαβαλες που γινετε αμα υπαρχει διαθεση στο φορουμ λεω ομως εεεε!!??!!)

Οκ ας μιλισουμε για εκεινη την αναβαθμησουλα μου κ παλι λοιπον... :alien:

Link to comment
Share on other sites

Thanx DJD!

Λοιποοοοοοοον.....!

Μετα την επιτυχη επεμβαση του Εnduracell εχω πλεον Sil BIOS 5035 :D

Tα καλα σταματουν εκει ομως...καθως αισθητη διαφορα στα Bench ΔΕΝ υπηρξε...

Δε πειραζει ομως...!Προσπαθησαμε!

Kαι μιας κ το κουβεντιαζαμε με τον Endu κ το ξαναθυμηθηκα να πω οτι στο κουτι της η Chaintech ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ FLOPPY ΜΕ SATA DRIVERS Oπωτε οποιος την παρει να εχει υπ οψην του απο την αρχη οτι αν θελει να στησει RAID θα πρεπει να φτιαξει μονος του μια δισκετα!

Η το θυμηθηκε αργαααααα Chaintech

Nαι! 23-6-04 ανακηνωση! δηλαδη η μερα που την αγορασα! :dots:

Link to comment
Share on other sites

Βρε RootX μαλλον μπερδεψες το χουζουρεμα με το χαμουρεμα,γιατι ως γνωστο χουζουρευω=ξυνω τα @@ κοινως οτι κανω αυτο το καιρο λογω εξεταστικης.

Στο θεμα μας τωρα μεγεια το συστημα Μιχαλιο.Δε θα πω τιποτα παραπανω απ οτι απλα εκανες την καλυτερη επιλογη σε επεξεργαστη :devil:

Ελπιζω να κανονισουμε κανα ΛΑΡΣΑ meeting πριν εξαφανιστουμε ολοι στις παραλιες κατα προτιμηση μετα οφθαλμολουτρου λαρισαικων μ%$@ν γιατι εχει συνηθησει το ματι μου σε εκπροσωπους της συνομοταξιας των σαυροειδων εδω που βρισκομαι. :jump:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Helly

Βρε RootX μαλλον μπερδεψες το χουζουρεμα με το χαμουρεμα,γιατι ως γνωστο χουζουρευω=ξυνω τα @@ κοινως οτι κανω αυτο το καιρο λογω εξεταστικης.

Στο θεμα μας τωρα μεγεια το συστημα Μιχαλιο.Δε θα πω τιποτα παραπανω απ οτι απλα εκανες την καλυτερη επιλογη σε επεξεργαστη :devil:

Ελπιζω να κανονισουμε κανα ΛΑΡΣΑ meeting πριν εξαφανιστουμε ολοι στις παραλιες κατα προτιμηση μετα οφθαλμολουτρου λαρισαικων μ%$@ν γιατι εχει συνηθησει το ματι μου σε εκπροσωπους της συνομοταξιας των σαυροειδων εδω που βρισκομαι. :jump:

Πές τα ρε πατριώτη! Τελικά μόνο εμείς τα τυριά συνενοούμαστε μεταξύ μας :D

ναι μέσα όλοι για χουζούρι στη ταχυδρομείου. :D

είχαμε πει και το προηγούμενο καλοκαίρι, αλλά οταν έφτασα Λάρισα συνειδητοποίησα ότι δεν έχω κανένα τηλ και δεν είχα PC να μπω στο Fora. :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαρηστω Μητσο κ ελπιζω να τα βρεθουμε ολα τα "τυρογαλα" αυτο το καλοκαιρακι στη μαμα πατριδα! :p

(Τηλ. δεν αλλαξες εεε?)

Σημερα θα εχω κ εξεληξεις στο θεμα FSB καθοτι θα παρω μνημουλες!Για να δουμε τι θα δουμε...

Stay Tuned!

Link to comment
Share on other sites

καλα πηγες. σκεφτομαι κατι παρομοιο και γω. δηλαδη 3400+ και msi k8n neo platinum. σε συνδυασμο με χ800χτ θα ειναι αρκετα καλος συνδυασμος.

καλο θα ηταν να κανουμε συναντηση λαρισα το καλοκαιρι.

να κανουμε και κανα καλο bench μιας και μπορει να εχω και LN2.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 00:26]

@Λάρσα Γιουνάτετ Ωρεεεεεεέ!!!

@Ουυυυιιιιιι μανουλαμ τι εχ να γιαν

ρε αφηστε τις ξενες γλωσες εδω ειναι ελληνικο φορουμ.

:p:D:p :P

lol lol lol

τελικα τη εγινε μιχο με τις μνημες ? τις αλλαξες ? ολα οκ ?

αποτελεσματα ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.