Jump to content



rockwave festival...


netman

Recommended Posts

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από cherryman

Με τέτοιες πλάτες σε παίρνει και για οξυγονοκόληση. :p

πως μιλάς έτσι για το αφεντικό σου ρε;

για να λέμε την αλήθεια πάντως, παίζει και η λύση τραμπολίνο με χρήση άλλου μέρους του σώματος (ελπίζω να μην πάει το μυαλό κανενός αρρώστου σε τίποτα πονηρό - μιλάμε για το - γνωστό - ευαίσθητο σημείο του) και οριζοντιοποίηση του μέγιστου admin....:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

πως μιλάς έτσι για το αφεντικό σου ρε;

για να λέμε την αλήθεια πάντως, παίζει και η λύση τραμπολίνο με χρήση άλλου μέρους του σώματος (ελπίζω να μην πάει το μυαλό κανενός αρρώστου σε τίποτα πανηρό - μιλάμε για το - γνωστό - ευαίσθητο σημείο του) και οριζοντιοποίηση του μέγιστου admin....:p

:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Fireknight

Maiden πηγε κανεις ?. Εμαθα οτι ηταν τελεια . Ο χώρος τι λεει ? Εκαναν καμια αλλαγη?

ηταν φοβερα!τι να σου πω!?!!?!!??!

ο χωρος αστα!αλλαγη μονο στη διαρυθμιση!

Αρχική απάντηση από Chris2004

Πήγα εγώ, πολύ καλοί, ο χώρος εντελώς διαφορετικός. ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ και ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ

ελα ρε Χρηστο!που ησουν?κοντα στη σκηνη?

εγω ημουν 5-7 σειρα!εχεις δικιο πολυ σπροξιδι!!!

Αρχική απάντηση από cherryman

Εντάξει όχι και ξύλο, σπρώξιμο μόνο.

οχι μονο σπρωξιμο!ξυλο!!ξυλ!!ξυλο!!:p :p :banging: :banging: :banging:

Αρχική απάντηση από spresv

Ελπιζω να μην γινεται και στους sabbath της πουτ@νας με σπρωξιδι. Ειμαι και μιση μεριδα ανθρωπος :p

εχεις την εντυπωση οτι δεν θα γινεται της πουτ@νας στους sabbath?:p :P :p

χαμος θα γινει!

παντος για να πω την αληθεια ρε παιδια αυτο δεν ειναι ωραιο πραγμα!

μολις ξεκιναει το αγαπημενο σου(και οχι μονο)κομματι αρχιζουν ολοι και χοροπηδαν

σαν τα κατσικια, και οχι κανονικα αλλα χοροπηδανε και ταυτοχρονα σπροχνονται!

ετσι δεν μπορεις να παρακολουθησεις τιποτα!και καταληγεις να χασεις το μισο τραγουδι

τζαμπα!

το αλλο!που ανοιγει ενας κυκλος και μενουν μεσα 4-5 μ@λ@κες και χτυπιουνται στην κυριολεξια!αυτοι ακουνε μουσικη εκεινη την ωρα!???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cherryman

Ο χώρος της σκηνής όντως μεταφέρθηκε πιο αριστερά. Μεγαλύτερη αρένα, αλλά δυστυχώς μη αμφιθεατρική όπως η προηγούμενη και δεν φαίνεται καλά η σκηνή.

Εντάξει όχι και ξύλο, σπρώξιμο μόνο.

Μάλλον ήσουν πίσω τότε που πάντα είναι πιό χαλαρά.....γιατί στο κάγκελο γινόταν τις κακομοίρας, έχω τραβήξει και βιντεάκια με τη ψηφιακή....φαίνεται ολοκάθαρα η προσπάθειά μου να διατηρηθώ όρθιος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Bobi Rhoads

παντος για να πω την αληθεια ρε παιδια αυτο δεν ειναι ωραιο πραγμα!

μολις ξεκιναει το αγαπημενο σου(και οχι μονο)κομματι αρχιζουν ολοι και χοροπηδαν

σαν τα κατσικια, και οχι κανονικα αλλα χοροπηδανε και ταυτοχρονα σπροχνονται!

ετσι δεν μπορεις να παρακολουθησεις τιποτα!και καταληγεις να χασεις το μισο τραγουδι

τζαμπα!

το αλλο!που ανοιγει ενας κυκλος και μενουν μεσα 4-5 μ@λ@κες και χτυπιουνται στην κυριολεξια!αυτοι ακουνε μουσικη εκεινη την ωρα!???

Έχεις δίκιο....άλλο το Headbanging και άλλο αυτό το πράγμα....έχω την εντύπωση ότι ορισμένοι δε πάνε για το συγκρότημα - τη μουσική αλλά για να βγάλουν τα απωθημένα τους. Εδώ θυμάμαι σε συναυλία Satriani ήμουν κάγκελο για να μελετήσω το παίξιμό του και οι άλλοι παίζαν ξύλο πίσω. Αν είναι δυνατόν...σε Satriani ξύλο.

Ξεκινάει π.χ το The Trooper και αντί να το ευχαριστηθείς προσπαθείς εκείνη τη στιγμή να αποφύγεις να σε λιώσουν όλοι οι γύρω. Αφού σε μιά φάση χτές δεν είχαμε κανα σοβαρό ατύχημα. Σε μιά φάση εκεί στο κάγκελο πέσανε όλοι κάτω και κάποιοι όπως είναι λογικό ήταν κάτω απο τους υπόλοιπους.

Μπορεί κάποιος να μου πεί πίσω είναι για τους παππούδες και μπροστά για τους μάγκες κτλ....τι να σας πώ αν καλοπερνάτε έτσι.....

Tέλος να συμφωνήσω ότι έπρεπε να είναι πιό αμφιθεατρικό ή πιό ψηλή η σκηνή. Στο περσινό Rockwave έβλεπες καλύτερα. Ειδικά όποιος ήταν κοντός μάλλον δεν έβλεπε τίποτα.

’σχετο τον ΓΕΩΡΓΙΟΥ τον είδατε;;;; Ήταν εκεί. Πολύ γέλιο.

Link to comment
Share on other sites

τελικά όλοι για τον Γεωργίου πήγαν που φαίνεται :hehe: (δεν το συζητώ για το smilie :p)

αν ήμασταν 20-25 θα το συζητούσα για το κλωτσομπουνίδι (όχι πως ποτέ μου άρεσε) αλλά πλέον πάμε για να δούμε και να ακούσουμε και όχι για να βγάλουμε τ' απωθημένα μας

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chris2004

στο κάγκελο γινόταν τις κακομοίρας, έχω τραβήξει και βιντεάκια με τη ψηφιακή....φαίνεται ολοκάθαρα η προσπάθειά μου να διατηρηθώ όρθιος!!!!

Περσι στους Priest εκανα το λαθος να βρεθω πολυ μπροστα στο πρωτο κομματι ....

Μολις βγηκαν οι Priest ηταν θεμα επιβιωσης εκει μπροστα .... ανθρωποι να πετανε πανω απο το κεφαλι σου .... αλλοι να στηριζονατι στους ωμους για να πηδηξουν .... αλλοι να σε τραβανε για να μην πεσουν .... και αλλοι να σε σπροχνουν .... :D

Υπαρχουν ομως και τα τυχερα οταν εισαι μπροστα :)

attachment.php?s=&postid=179539

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ μαζί σου...έκανα και εγώ το ίδιο λάθος.....για καλή μου τύχη κατα ένα περίεργο τρόπο βρέθηκα κάμποσες σειρές πιο πίσω σε κλασματα του δευτερολέπτου....ούτε πως κατάλαβα πως έγινε αυτο. Όλα είναι θέμα να επιζήσεις στα 2-3 πρώτα κομμάτια....μετά είναι καπως...πιο normal τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

αυτο δεν μου αρέσει σε Hard συναυλίες........να ριχνεις ξύλο για να δείς το αγαπημένο σου συγκρότημα......βέβαια , τρως , δίνεις , και πάλι βγαίνεις χαμένος

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι το θεμα το ξυλο που θα φας ή που θα δοσεις!

το θεμα ειναι πως εκεινη τη στιγμη δεν ευχαριστιεσαι την μπαντα που παιζει!

το μυαλο σου πλεον ειναι αλλου!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

το πρόβλημα είναι, με αυτούς τους κανιβαλισμούς, μην βρεθεί κυριολεκτικά αλλού...:p

Mη μασας μικρε SPCακο,θα εχεις εμενα διπλα σου να σε προστατευει :p

(80e την ωρα παει ε) :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.