Jump to content



2 GTX 560 Ti 1GB Twin FrozR II/OC εντυπωσεις


Tarlac

Recommended Posts

κοιτα,και με μια θα εισαι αρκετα καλα θα το τρεξεις ουλτρα σιγουρα,απλα ισως να μην φουλαρεις τα φιλτρα,δεν τα χρειαζεσαι ολα ουτο σι αλλος..

εγω το τρεχω ολα ουλτρα διχως φιλτρα,και κραταει απο 90φρειμς μεχρι 150,παντα για ονλαιν..και με διπλη πανω

τωρα για την 560 δεν ξερω,δεν την εχω τρεξει

εγω θα λεγα ξεκινας με μια 6970,και αν δεν σε καλυψει στην πορεια,που νομιζω θα εισαι οκ,με την αναλυση που εχεις,πας για αλλη μια μεταχ,ε και μετα θα εισαι σιγουρα πιο ταχυς απο δυο 560..:D

αα,εντωμεταξυ στο ειπα μεσω πμ,η καινουργια 6970 με το dual fan ειναι πολυ καλη καρτα! αθορυβη και kραταει φοβερες θερμοκρασιες για radeon

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply
Ναι αλλά αμα θέλεις ultra σε παιχνίδια όπως BF3, κοίτα η κάρτα/κάρτες που θα πάρεις να έχουν >=1,5GB μνήμης.

μα ετσι και αλλιως εχουν ολες 2gb αλλα δεν ξερω γιατι αλλα οι συγκεκριμενες nvidia με καλουν...μου φωναζουν ενα πραγμα..χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

να σε ρωτησω κατι φιλε μου με τι τροφοδοτικο εχεις σε sli???

εχω εχω 750 corsair θα τις σηκωνε?

1100 corsair εχω.Ισως να θες μεγαλυτερο,οχι οσο αυτο που εχω εγω!Στο κουτι λεει 500w to λιγοτερο τωρα 2 δε ξερω ποσο πηγαινει...:hm:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.