Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

απλά είπα να ρωτήσω (αν και παλιός με amd) μετά από τόσο καιρό που έχω να αλλάξω είπα μπας και δεν χρειάζεται  ...

πάνε οι καλές εποχές κάθε 15-20 μέρες μετά έγινε κάθε μήνα και τώρα όποτε μας θυμούνται :p

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Για να παίξω Online θα πρέπει να μεταφέρω το χαρακτήρα απ το PS4; Είμαστε σοβαροί;

Πάτησα να μην τον μεταφέρω και δεν με αφήνει να παίξω. Μου λέει Connection issues και άλλες τέτοιες μ_λακιες.

Δηλαδή έλεος ρε Rockstar, δεν έπαιξα IV γιατί είχε τη βλακεία το Game for Windows Live που δε με άφηνε να συνδεθώ με τίποτα, να μη παίξω και το V;

γιατί να μην μεταφέρεις τον χαρακτήρα σου;

 

Όλοι αυτό προσπαθούσαμε να κάνουμε ακόμα που δεν είχα κονσόλα,για να πάρουμε τα bonuses!Και συ που το χεις στην κονσόλα δεν θέλεις να τον μεταφέρεις; :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

γιατί να μην μεταφέρεις τον χαρακτήρα σου;

 

Όλοι αυτό προσπαθούσαμε να κάνουμε ακόμα που δεν είχα κονσόλα,για να πάρουμε τα bonuses!Και συ που το χεις στην κονσόλα δεν θέλεις να τον μεταφέρεις; :p

Ο αδερφός μου παίζει στη κονσόλα και εγώ στο PC. Φαίνεται να κατάφερα να κρατήσω και τους δύο χαρακτήρες αν και τώρα δεν με συνδέει στο PC (Error Code 12)

Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφός μου παίζει στη κονσόλα και εγώ στο PC. Φαίνεται να κατάφερα να κρατήσω και τους δύο χαρακτήρες αν και τώρα δεν με συνδέει στο PC (Error Code 12)

και εμένα το πέταξε. μπήκα offline mode 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

το έβαλα χθες το απόγευμα και το download τελείωσε το πρωί και πήγα να το ξεκινήσω και τίποτα...μου πέταξε Gran Theft Auto has stopped working... και στο windows logs μου βγάζει αυτά ->

Faulting application name: GTA5.exe, version: 1.0.323.1, time stamp: 0x5527f187
Faulting module name: GTA5.exe, version: 1.0.323.1, time stamp: 0x5527f187
Exception code: 0xc0000005
Fault offset: 0x00000000011352f4
Faulting process id: 0x8d8
Faulting application start time: 0x01d07844b817bca0
Faulting application path: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe
Faulting module path: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe
Report Id: 1c3c270c-e438-11e4-b022-0090f5d280c5
 
έψαξα για προβλήματα σχετικά με το GTA5.exe και δεν βρήκα κάτι το συγκεκριμένο παραμόνο ότι πολύ δεν μπορούν να το ξεκινήσουν.... :hang:  :hang:  :hang:
καμία ιδέα? :help!:
Link to comment
Share on other sites

 

τεραστια διαφορα η 280 με τους δυο διαφορετικους επεξεργαστες...

κατι που δεν ισχυει στην  πρασινη.

γτ η κοκκινη να τρωει μπουκαλι ενω η πρασινη οχι ; ποσο πια καλυτερη να ειναι η κοκκινη ωστε να χρειαζεται επεξεργαστικη ισχυ παραπανω ;

Επισης φοβερο το πως πεφτουν τα fps στην πολη μεσα απο την 280 με τον i3.βγαζει λιγοτερα και απο 750τι με ι3! ενω η πρασινη σταθερη!

σε ορισμενα σημεια εχει 100% scalling η κοκκινη μονο με τον cpu!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με τον χειρισμο στην οδηγηση δεν εχει κανενας θεμα;

Να φταιει το πληκτρολογιο μου ή whatthefuck ;

 

Πολυ jumpy το τιμονι, ειναι πολυ δυσκολο να ελεγχθει σε σχεση με το IV και συνεχεια στουκαρω.

Καλα για το οτι πας με 200 και φρεναρει σαν αγαλμα στα 5 μετρα επισης πολυ μπουρδα.

 

Δυστυχως θυμιζει λιγο SA στο handling :(

 

 

 

Καλησπέρα,

το έβαλα χθες το απόγευμα και το download τελείωσε το πρωί και πήγα να το ξεκινήσω και τίποτα...μου πέταξε Gran Theft Auto has stopped working... και στο windows logs μου βγάζει αυτά ->

Faulting application name: GTA5.exe, version: 1.0.323.1, time stamp: 0x5527f187
....
....
έψαξα για προβλήματα σχετικά με το GTA5.exe και δεν βρήκα κάτι το συγκεκριμένο παραμόνο ότι πολύ δεν μπορούν να το ξεκινήσουν....
καμία ιδέα? :help!:

 

Φιλε αυτο που ποσταρες δεν βοηθαει κανεναν.

Σε τι hardware το τρεχεις; Σε τι windows; Ειναι original;

Drivers για γραφικα εβαλες τους προσφατους;

Link to comment
Share on other sites

Τωρα κανω refresh κατι σαν φορματ αλλα μου μενουν τα αρχεια (ολα τα αλλα δεν δουλεψαν εφαγε γερη στουκα ) ξερω ομως ποια με γκαντεμεψε η παρνη !!!

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με τον χειρισμο στην οδηγηση δεν εχει κανενας θεμα;

Να φταιει το πληκτρολογιο μου ή whatthefuck ;

 

Πολυ jumpy το τιμονι, ειναι πολυ δυσκολο να ελεγχθει σε σχεση με το IV και συνεχεια στουκαρω.

Καλα για το οτι πας με 200 και φρεναρει σαν αγαλμα στα 5 μετρα επισης πολυ μπουρδα.

 

Δυστυχως θυμιζει λιγο SA στο handling :(

 

 

Φιλε αυτο που ποσταρες δεν βοηθαει κανεναν.

Σε τι hardware το τρεχεις; Σε τι windows; Ειναι original;

Drivers για γραφικα εβαλες τους προσφατους;

opps sorry. original χθες το πήρα τρέχω 7 64bit sp1 drivers έβαλα τους 15.4 beta πριν είχα τους omega άπο hardware έχω

i7 3610qm

8gb ram (2x2 1333 1x4 1600 μου κάικε η άλλη 4αρα)

AMD 7970Μ (ουσιαστικά είναι η 7870)

Link to comment
Share on other sites

opps sorry. original χθες το πήρα τρέχω 7 64bit sp1 drivers έβαλα τους 15.4 beta πριν είχα τους omega άπο hardware έχω

i7 3610qm

8gb ram (2x2 1333 1x4 1600 μου κάικε η άλλη 4αρα)

AMD 7970Μ (ουσιαστικά είναι η 7870)

Δεν νογαω απο amd. Μπορει να φταιει η mobile πλατφορμα.

Το account που εχεις στα windows ειναι με λατινικους χαρακτηρες και οχι ελληνικους;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.