Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

Τραγική για άλλη μια φορά η Rockstar. Δεν έχει να κάνει τόσο με την καθυστέρηση της έκδοσης σε pc αλλά με την συμπεριφορά της εν λόγω εταιρίας απέναντι στους pc gamers. Και να φανταστείς ότι λόγω του pc έγινε γνωστό το franchise του GTA.

Επίσης πέφτει πολύ κοντά η έκδοση με το Witcher 3 οπότε θα υποστούν και άλλες ζημιές στις πωλήσεις, κάτι που θα το ευχαριστηθώ αρκετά μιας και το Witcher 3 θα είναι, πιθανόν, το καλύτερο open world παιχνίδι ever.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης πέφτει πολύ κοντά η έκδοση με το Witcher 3 οπότε θα υποστούν και άλλες ζημιές στις πωλήσεις, κάτι που θα το ευχαριστηθώ αρκετά μιας και το Witcher 3 θα είναι, πιθανόν, το καλύτερο open world παιχνίδι ever.

Έχουν πουλήσει τόσα που δε νομίζω να τους πειράξει. Η αλήθεια είναι ότι θα προτιμούσα πχ να βγει πριν τα Χριστούγεννα γιατί έχω το Witcher 3 και δεν ξέρω αν θα καταφέρω να "χορτάσω" το GTAV πριν βγει ένα μήνα μετά.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

24-26 fps - γελαει ο κοσμος, ο κοσμος γελαει 

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-grand-theft-auto-5-performance-analysis

 

edit : ok τωρα που ειδα το βιντεο ανακαλω την παραπανω δηλωση, αυτα τα drops τα εχει κυριως στην εκδοση για ps4 οταν εισαι με το αμαξι στον δρομο λογω πιο "πυκνης" κινησης, το draw distance στην φαση με το αεροπλανο btw φαινεται αρκετα  μεγαλυτερο αποτι στην εκδοση για fail one. νταξει σε συγκριση με το GTA IV στο ps3 που ειχε sub 720p αναλυση - low-medium settings - βουτιες  στα 15fps και hardlocks ( ναι, επρεπε να κανεις reset την κονσολα για να ξεκολλησει ) ειναι ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ   :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.