Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

Επιτελους.

Μετα την μεγαλη ληστεια, τσεπωσα τα 25.000.000 περιπου.Προτιμησα την επιλογη με τα 3 αυτοκινητα ληστεια, και τους καλυτερους σκοπευτες-οδηγους, με αποτελεσμα ναι μεν να καθαρισω μια χαρα, αλλα πηρα μακραν λιγοτερα χρηματα.

Αυτο που με εκνευριζε και με τρελαινει στο παιχνιδι, ειναι οτι πρεπει να εχω 3 χαρακτηρες. Γιατι οχι εναν και καλο???

Εν παση περιπτωση, εστειλα και τον Βρωμερο Τρεβορ να μας κοιταει απο τα αστερια, και εμεινα με τους αλλους 2.

Οκ, αγοραζουμε οτι μπορουμε, εκαστος, αλλο παλι εκνευριστικο, στο εφοσων σε υποχρεωνει μεχρι εδω να εχεις 2 χαρακτηρες, να μην μπορει εκαστος να παρει οτι θελει, και οχι συγκεκριμενα πραγματα???

Απο εδω και περα , ΤΙ γινεται, τι κανουμε?

Εχει αποστολες? Αγωνες ?

ειμαι στο 65% αν θυμαμαι καλα.

Επισης, παω και με τους 2 χαρακτηρες, να αγορασω Helipad και εκει που μου λεει να πατησω το δεξι βελακι για ΟΚ, δεν κανει τιποτα. Φυσικα και ΔΕΝ μπορω να παρω ελικοπτερο χωρις να εχω θεση.

Αγορασα το Customs. Ολα τα λεφτα το να τεσταρω σε βελτιωσεις - αναβαθμισεις, μετατροπες στο καθε αμαξι. ριχνω κατι στουκιδια μετα, πλαγιομετωπικες, και πραγματικα εχει πολυ γελιο. Θωρακισα ενα τζιπ, με φουλ αναβαθμισεις, και επεσα με πολλα χλμ, σε εναν ταλαιπωρο με καμπριο. Περα του οτι τον εστειλα σε εναν τοιχο και το αμαξι του τσακισε, η μια ζαντα εκτοπιστηκε στο υπερπεραν, και η αλλη εκανε και αυτη μια πορεια τρελλη. Φοβερος ρεαλισμος.

Μου αρεσει που και οι μηχανες, παιρνουν θωρακιση. ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΑ

Επισης στη βροχη, ολα τα λεφτα το βραδυ που τα ''ξενον φωτα'' φεγγουν πραγματικα σαν αληθινα, και οι αντανακλασεις παντου ειναι απιστευτες.

Και το τι γελιο, πεφτει με τα 4κινητα οταν μπαινουν με τις πορτες...... :)

Έγινε επεξεργασία από lazarosleon
Link to comment
Share on other sites

Ποσο μα ποσο εκνευριστικο ειναι στο ONLINE να πας μια βολτα μονος σου, και στο πουθενα να σου ερχεται ενας ασχετος και να σε σκοτωνει, η να σου κανει ζημια στο αμαξι!!! Και αντε πληρωνε μετα.

Συν του οτι ακομα δεν εχω βρει τροπο να βγαζω χρημα εκει.

Story Mode, απλα περιμενω τα χρηματα να παρω το γηπεδο γκολφ και μετα να κανω καμια συλλογη απο ολα τα αμαξια......

Τελικα πηρα και με τους 2 χαρακτηρες, θεση στο αεροδρομιο για αεροπλανο. Για ελικοδρομιο δεν καταφερα να βρω τροπο.

Link to comment
Share on other sites

Ε ωραία, το βάζουμε σε spoilers μωρέ!

Εγώ αποφάσισα να σκοτώσω τον Trevor. Μου την έδινε απίστευτα ο εριστικός του τρόπος, και ο τρόπος που φερόταν σε προσωπα που θεωρούσε φίλους του.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τις μετοχές είναι πολύ γελοίο.

Εχω βάλει τα λεφτά σε μια μετοχή... ασ πουμε οτι ειναι Τρίτη. έχει πτώση και είναι -ενδεικτικά- στα 20$..

Έρχεται Τετάρτη και πάλι έχει πτώση..-ενδεικτικά 15$- στο σχεδιάγραμμα όμως μου βγάζει ότι την προηγούμενη μέρα είχε αυξηθεί -πχ ήταν 50$-.. Τι βλακεία είναι αυτό; αφού το παρακολουθούσα και ήταν πάλι αρνητικό ή τελος πάντων πολύ πιο χαμηλά απο αυτό που δείχνει...

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.